Залізничний вокзал "Південний" (вул. М. Скрипника, 7)

Залізничний вокзал "Південний" (вул. М. Скрипника, 7)

Дана дахова рекламна конструкція розташована по вулиці М. Скрипника, 7. Це єдиний рекламний об'єкт такого формату, що знаходиться в безпосередній близькості до залізничного вокзалу "Південний". Дахова конструкція відмінно проглядається з центрального входу вокзалу і практично зі всіх точок привокзальної площі, яка одночасно є і транспортною розв'язкою з безперервним потоком автотранспорту і пішоходів.

Дальність зорового контакту конструкції - до 300 м.

З огляду на невичерпний пасажиропотік, щільну інфраструктуру об'єктів торгівлі та ресторанів на привокзальній площі, ефективність вашої реклами просто приречена на успіх.

Ще одна цікава перевага даної дахової конструкції - можливість реалізації оригінальних рекламних ідей, шляхом об'єднання двох рекл. об'єктів (фасад + дах).

OTS = 69 000 (кількість потенційних контактів за добу).

Показники ефективності за добу
Автомобілі Пішоходи OTS авт. OTS піш. OTS сумарний
12 356 52 042 17 000 52 000 69 000

Додаткова інформація

Місто: Київ
Адреса: вул. М. Скрипника, 7
Висота: 6,0 м.
Ширина: 12,0 м.
Площа: 72,0 м. кв.
Освітлення: Є

Про нас

Компанія "Світ Аутдор Медіа" - оператор зовнішньої реклами, що працює на ринку України з 2006 року. Ми спеціалізуємося на розміщенні великоформатної та нестандартної зовнішньої реклами:

На сьогоднішній день компанія Світ Аутдор Медіа є одним із лідерів ринку великоформатної реклами в місті Києві, до адресної програми якої входять близько 100 ексклюзивних великоформатних рекламних об'єктів.
Креативні рішення нашого колективу нікого не залишать байдужим!

Послуги

  • Розміщення реклами на брандмауерах;
  • Реклама на фасадах і на дахах будівель;
  • Виробництво та розміщення нестандартних рекламних конструкцій.